Zdravotní klasické masáže - Slaný / Kladno

Zdravotní klasické masáže SlanýJe prokázáno, že zdravotní klasická masáž  odstraňuje únavu, stres a posiluje regeneraci organismu - navozuje  tělesnou  a psychickou  rovnováhu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Dochází při ní ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…)  do kapilárního a lymfatického řečiště.

Mechanický účinek masáže - spočívá v dostředivých hmatech vedených směrem k srdci – krev ve vzdálených periferiích odevzdala živiny a odkysličená se vrací k srdci,a  právě pomocí dostředivých hmatů, tento návrat urychlíme a tím se regenerujeme  celý organismus.

Výhody - zdravotní klasické masáže

Nastupuje celková regenerace organismu, pocit lehkosti a volnosti těla. Klasické masáže prospívají kupříkladu lidem vysedávající u PC, ale i lidem trpící na bolesti kloubů a různé jiné bolesti, bolest odchází prokrvením a vybalancováním svalových skupin. Je třeba dodat, že klasická masáž neposiluje  svaly, pouze je může  připravit na lepší výkon právě díky výše zmíněnému. Každou dekádou bez masáže, je bohužel zhruba deset procent svaloviny přeměněno na vazivo. Ke zpomalení tohoto procesu přispívá především pohybová aktivita.

Proč celková klasická masáž

U masáží se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Upřednostňovány jsou celkové "klasické masáže" a nejrozšířenější jsou masáže zad a šíje -  většinou jsou to  bolesti způsobené vysedáváním u PC.

Klasické masáže celého těla se provádějí na lidech nemocných i zdravých, na rozdíl od masáže sportovní, která se praktikuje pouze na lidech zdravých za účelem rekondice. "Klasická masáž" je obohacením péče o lidské tělo a jeho zdraví i prodloužení života. Pořádně provedená klasická masáž má stejné účinky jako lymfodrenáž.

Doporučení na zdravotní klasickou masáž

Jak často se mají  zdravotní klasické masáže absolvovat, aby se dosáhlo maximální rehabilitace organismu?

Odpověď na tuto otázku není vůbec jednoduchá - každá stavba těla je jiná a proto je vhodné nás navštívit. Jedna masáž nepomůže odstranit problémy naráz, ale postupně, proto se doporučuje pravidelnost.

V naší nabídce najdete i zdravotní luxusní klasickou masáž. Jedná se o výjimečnou masáž na míru, kde dle Vaší zdravotní indikace se použijí speciální oleje s extra jedinečnou péčí.

[Ceník]  [Kontakt-Objednání] - Masáže Slaný