Rehabilitační masáže s odblokováním

Rehabilitační masáž má za cíl zmírnit stres a napětí, proto ji aplikujeme v pomalých, úmyslně dlouhých a přerušovaných pohybech, ale vždy s pevným a progresivním tlakem, kde využíváme všech známých masérských hmatů a tahů. Cíl tohoto typu masáže je kompletní relaxace těla a snížení svalového napětí.Samostatně se masírují i další části těla - ruce, nohy, hýždě, hrudník, břicho. Všechny tyto partie lze vzájemně kombinovat podle potřeb a přání zákazníka.

Rehabiliční masáž je smés ruzných masáží a provádí se  po celém těle s důrazem na záda a spodní část krku, to proto, že v této oblasti se koncentruje stresové napětí, obavy a nepokoje.

Prospěch rehabilitační masáže:

- obnovení svalové pružnosti a rozptýlení symptomů napětí.- poskytnutí uklidňujícího pocitu.
- aktivace oběhového systému prostřednictvím zvýšeného dodání kyslíku do tkání.
- masírovaní pokožky (tření kůže) pomáhá k uvolnění a k odstranění odumřelých buňek.

Při svalových potížích, jako jsou kontraktury, vám relaxační masáže poskytnou okamžitou úlevu díky masírovaní svalových vláken, které vedou k relaxaci a zmírnění bolesti svalů způsobené dlouhodobým nebo nepřirozeným držením těla; k maximálnímu účinku používáme speciální přírodní oleje a silice. Svaly získají zpět svou pružnost a zlepší se celkové držení těla.

Aktivací krevního oběhu se zvyšuje dodávka kyslíku do tkání, což přispívá k lepšímu fungování vnitřních orgánů a to vede ke zlepšení celkového zdraví člověka.

Výhody rehabilitační masáže jsou známé jak po fyzické, tak po duševní stránce člověka, jelikož díky poskytnutí uklidňujícího pocitu se rozptýlí napětí a obavy, což aktivně napomáhá k účinnému boji proti stresu. Benefit z rehabilitační masáže má také kůže, jelikož odstraňěním odumřelých kožních buňek usnadňuje tělu uvolnit odpadní produkty metabolismu.

Rehabilitační masáže, které Masážní studio Martin poskytuje, jsou prospěchem nejen pro dospělé, ale i pro děti. Maji velmi pozitivní vliv na vaše emocionální a fyzické zdraví. Doporučujeme pravidelnost masáží pro získaní a udržení všech zmíněných pozitivních účinků. Objednejte se a vychutnejte si všechny přínosy této nezapomenutelné a blahodárné masáže.