Těhotenská masáž - Slaný / Kladno

Těhotenská masáž je relaxační a uvolňující proces. Masérské tahy jsou velmi jemné a plně přizpůsobéné na míru klientky. Během těhotenství mohou ženy cítit různé potíže pohybového aparátu díky hormonálním změnám, nárůstem objemu a hmotnosti. Tyto potíže jsou součástí vlastního procesu těhotenství a způsobují, že je korporální technika, která se zabývá zmírňováním již zmíněných potíží a soustřeďuje se Těhotenské masáže Slaný - Kladno při svíčkáchna individuální potřeby a bolesti každé těhotné ženy.

Zdravá masáž pro těhotné ženy

,Masáž v těhotenství je vhodná a účinná jako prevence bolestivých spasmů, těžkých nohou, otoků. Masáž zabraňuje stresu a úzkosti, pomůže Vám zrelaxovat se, „cítit se dobře“, což napomáhá ke zdravému těhotenství.  S masáží se i zvyšuje tělesné a smyslové vědomí, což způsobuje, že lépe přijímáte Vaše tělesné změny a nárůst hmotnosti, které často způsobují stres a potíže pro nastávající maminku. Pro tuto masáž využívám souboru jemných hmatů zcela odlišných od klasické masáže. Masáží nelze nikomu ublížit.

Používám naprosto přírodní esenciální oleje, které nejsou chemicky upravované, jsou bez alkoholu a různých přísad. Speciální esenciální oleje mísím s nosnými oleji, které používám k této masáži.

Celá etapa těhotenství je velmi intimní záležitostí pro každou ženu a je bezpochyby jednou z nejlepších momentů v životě, kdy žena věnuje čas sama sobě a nechává se rozmazlovat. Masáže pro těhotné ženy Vám zaručí úlevu v oblastech nejvíce postižených díky nárůstem hmotnosti, které jsou obvykle v dolní části zad a nohou.

Účinky Těhotenské masáže

S rostoucím bříškem je nadměrně namáhaná páteř i okolní svalstvo zad, zejména v křížové oblasti, což má za následek bolesti zad. Svalové napětí je možné odstraňovat jemnými hmaty v oblasti šíje, bederní části zad, v oblasti kolem kosti křížové. V těhotenství je také častou nepříjemností pocit napětí v dolních končetinách nebo jejich otoky. Masáž podporuje lymfatický systém, může zmírnit zadržování tekutin v těle. Správně vedenou masáží podporujeme a zrychlujeme celý metabolismus, posilujeme imunitní systém. Těhotenská masáž stimuluje krevní oběh, což způsobuje okysličení krve a posílání více živin do buněk, tudíž i samotnému miminku a masáž tak působí i jako prevence vzniku křečových žil.

Masáž bříška těhotných se provádí, až po ukončení prvního trimestru těhotenství. Je velmi uklidňující, jak pro maminku, tak i pro dítě. Pomáhá odstranit napětí v této oblasti, minimalizuje vnější známky napjaté kůže také pomocí vhodně zvolených přírodních rostlinných a silicových olejů. Blahodárně masáže působí na vaši mysl a emoce. Celkově jde o velmi příjemnou a uklidňující terapii.

[Ceník]  [Kontakt-Objednání]