Aromaterapeutická masáž - Slaný / Kladno

Aromaterapeutická masáž patří mezi masáže, kde se nevyužívá hloubkových hmatů, účinně však tato masáž působí na vaše smysly. Aromamasáž je příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Tato ošetření jsou vždy šitá na míru klienta. Aromaterapie má  relaxační efekt masáže spojený  s dobrými vlivy esenciálních olejů a navodí pocit životní pohody pro celé tělo, mysl a duši.

Aromaterapii  předchází rozhovor s klientem  a poté následuje doteková aplikace rostlinných silic, vybraných individuálně dle potřeb a ve spolupráci s klientem, na tělo. Silicové, neboli éterické oleje, se skládají z malých molekul, které se snadno rozpouštějí v nosných olejích. Silicové oleje jsou vonné, koncentrované výtažky z rostlin a používáme je při aromamasáži pro jejich jedinečné vlastnosti.

Aromaterapeutická masáž při svíčkách ve SlanémVybrané éterické oleje, ředěné v přírodním, rostlinném, nosném oleji, vytvářejí voňavou kompozici. Ta během aromamasáže proniká všemi vrstvami kůže a působí, tak na vaše tělo, pomáhá nejen odstranit fyzické potíže, ale také ovlivňuje psychickou rovnováhu. Aromamasáž je celkově hluboce relaxační, posilující a zároveň osvěžující. Tím se zajistí uvolnění ztuhlých svalů v těle, uvolnění energetických bloků, které brání správné cirkulaci energie  a také uvolní psychickou rovinu.

Účinky Aromaterapeutické masáže

Aromamasáž vyvolává hlubší dýchání, větší rozšíření krevních cév a kapilár, podporuje, tak krevní oběh a napomáhá lepšímu okysličování krve. Zvýšený krevní oběh znamená také účinnější rozvod živných látek v těle a můžeme tak masáží pomoci zmírnit řadu zdravotních problémů, jako jsou bolesti  hlavy, zažívacích potíží atd.

Masáž působí příznivě na kůži, odstraňuje odumřelé buňky a to má za následek (ženy pozor!) svěžejší vzhled kůže. Masáž má navíc přímý pozitivní dopad na celý svalový systém těla. Uvolňuje a natahuje napjaté, zkrácené svaly a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Nepoužívané a ochablé svaly masáží zpevňujeme. Fyzický efekt se také projevuje na činnosti lymfatického systému, aromamasáž pomáhá tělu lépe vylučovat kyselinu mléčnou a další chemické odpadní látky, které způsobují pocit nepohody v kloubech a svalech.

Blahodárně aromaterapeutická masáž působí na vaši mysl a emoce. Nahromaděné napětí v těle je uvolněno a zátěž je odstraněna, což má za následek zvýšený pocit lehkosti a štěstí. Tyto emocionální posuny mají souvislost s hormonálními změnami, k nimž v těle během masáže dochází. A tak se stává, že někteří klienti, podrobující se masážím, hovoří o pocitu hlubokého míru, klidu a vnitřní vyrovnanosti, nebo se alespoň cítí ve svém těle uvolněně a pohodlněji.

[Ceník]  [Kontakt-Objednání]