Thajská masáž - Slaný / Kladno

Thajská masáž ve Slaném při svíčkáchTradiční thajská masáž je prastaré léčitelské umění, které představuje jedinečný systém technik, spojují se zde prvky akupresury a jógy. Nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře.

Prostředky práce s tělem této unikátní relaxační thajské masáže jsou akupresura a jóga. Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho, že pohyb, který nám dělal velké problémy se pro nás stane snadno proveditelným, ale začne se lepšit i celkové zdraví.

Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu. Následně se dostaví úžasná rehabilitace a regenerace organismu - odstranění bolesti zad a svalstva, následků stresu, psychosomatických onemocnění, zlepšení krevního oběhu apod.

Průběh - Thajské masáže

Samotná thajská masáž probíhá na matraci speciálně k tomuto účelu vyrobené. Nejprve se začínají masírovat chodidla, kde je velké množství reflexních plošek a ty pak po promasírování pomohou uvolnit problematická místa. Pokračuje se nohama v poloze na zádech přes břicho a horní končetiny, po té následuje poloha na boku a na břiše, končí se vsedě.

Doporučení na Thajskou masáž

Jak často se má Thajská masáž absolvovat, abych dosáhl maximální rehabilitace organismu?
Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Jedna thajská masáž nepomůže odstranit problémy naráz, ale postupně, proto se doporučuje pravidelnost. Nutno si vzít na "Thajskou masáž" cvičební úbor!!!

[Ceník]  [Kontakt-Objednání]