Masáže info

1.12. 2018

MASÁŽE pro zdraví,krásu a duševní pohodu

PERMANENTKY- více v rubrice ceník

 

Co dělat v období chřipek a nachlazení?

Zcela nejjednodušší radou z mého oboru je zabezpečit dostatek tekutin. Doporučuji zázvorový čaj z čerstvého zázvoru s medem. Někdo přidává citonovou nebo pomerančovou šťávu pro příjemnější ovlivnění chuti a přísun vitamínu C. Pro lepší dýchání a uvolnění zahlenění, požádejte příbuzného nebo blízkého známého, ať vám namasíruje 1krát denně hrudník a záda olejem nebo krémem s rozmarýnem nebo eukalyptem. Masážní směs můžete opatrně použít i na obličeji na spánky a čelo. POZOR NE DO OČÍ A POD OČIMA!!!! Také je vynikající na masáž chodidel, které napřed nahřejete ve vodní lázni.

 

Reflexní terapie plosek nohou

Reflexní terapie byla v Číně známá před více jak 3000 lety.Masáž je založená na reflexních bodech  na chodidlech,ktré odpovídají daným orgánům našeho těla.Je velmi příjemná a uvolňující.Každý reflexní bod je zakončením reflexní energetické dráhy (meridiánu),ktrá začíná například v hlavě,prochází danými orgány a končí na našem chodidle.Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.Jako prevence slouží k celkové tělesné harmonizaci.

 

Relaxažní masáže

Relaxační masáže slouží k uvolnění těla a mysli,odstraňuje stres a napětí,zmírňuje bolesti zad,ztuhlost šíje,přináší zklidnění a celkově osvěžuje.

 

Na tomto odkazu, lze najít články........Facebook Masáže Martin - https://www.facebook.com/Mas%C3%A1%C5%BEe-Martin-357667506265/


Zpět na seznam novinek